Obiekty z wyższej półki złączone w całość – konferencja o idei i założeniach systemu Podkarpackie z wyższej półki

Atrakcyjne rabaty na noclegi, pobyt w restauracjach, atrakcje agroturystyczne i nie tylko - to wiodący temat konferencji poświęconej systemowi „Podkarpackie z wyższej półki”, która odbyła się 29 czerwca w Pałacu Polanka Hotel, Restauracja, SPA **** w Krośnie.


Udział w spotkaniu wzięli przedstawiciele władz lokalnych: Piotr Przytocki – Prezydent Miasta Krosna i Joanna Sowa – Rzecznik Prasowy Urzędu Miasta oraz Piotr KamińskiPrzedstawiciel Fundacji Educare et Servire współdziałającej w ramach Strony Polskiej Euroregionu Karpackiego na rzecz rozwoju współpracy transgranicznej i międzyregionalnej w ramach Związku Międzyregionalnego Euroregion Karpacki.

Obecni byli również Partnerzy Systemu, m.in. Ryszard Skotniczy – Właściciel Dworu Kombornia Hotel & SPA****, Paweł i Regina Caban z Restauracji GALEON w Krośnie, Jaromir Brański – Właściciel Art-Kros Studio, Krzysztof Skiba – Kierownik Obiektu Eurogym – Strefy Sportu i Relaksu, Andrzej Wrzecionko – Właściciel Pracowni Rękodzieła, Mateusz Such z Muzeum Historycznego – Pałacu w Dukli, Katarzyna Małocha i Janusz Rygiel z Chyrowa-Ski, Ewa Miśniak z Hotelu Zamkowego w Krasiczynie, Katarzyna i Wojciech Kołder z Zamku Kamieniec, Małgorzata Ostafil z Muzeum Rzemiosła w Krośnie, Marta Kazan z Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej oraz przedstawiciele lokalnych mediów.

DSC 0048

Konferencję rozpoczął Grzegorz Kubal – Prezes Podkarpackiej Izby Gospodarczej. Po przywitaniu zebranych gości, wyjaśnił ideę i założenia systemu „Podkarpackie z wyższej półki”, nadmieniając, że projekt ten powstał dla wszystkich turystów, którzy pomimo zamiłowania do „wyższej półki”, są zainteresowani także oszczędnością czasu i pieniędzy. Kilka słów o Pałacu Polanka Hotel, Restauracja, SPA**** powiedział także Rafał Prync - Właściciel obiektu, zapraszając jednocześnie do wspólnego zwiedzania obiektu, zaplanowanego po głównej części Konferencji.

O tym, jak zostać posiadaczem karty, jak działa system i jakie rabaty oferują jego Partnerzy, opowiedział Piotr Mazan – Koordynator Projektu. Wyjaśnił także, na czym polega system lojalnościowy, podkreślając, że funkcja lojalnościowa realizowana jest zarazem na poziomie całego regionu, a relacje budowane są nie tylko z poszczególnymi podmiotami, ale i z regionem jako całością.

Po przedstawieniu szczegółów dotyczących systemu, uczestnicy konferencji mieli okazję zobaczyć, jak prezentuje się Pałac Polanka, który w 2006 roku został zakupiony przez pana Rafała Prynca i jakie atrakcje Hotel przygotowuje dla swoich przyszłych gości. Oficjalne bowiem otwarcie Pałacu odbędzie się już 11 lipca br., a prezentacja podczas konferencji stanowiła swoistą prapremierę uroczystości rozpoczęcia jego działalności. Oprócz komfortowych pokoi noclegowych, doskonale wyposażonych sal konferencyjnych, strefy wellness & SPA z saunami, grotami solnymi i jacuzzi, Hotel może się pochwalić niepowtarzalnym otoczeniem przyrody w postaci parku, który założony został najprawdopodobniej w latach 40-tych XIX wieku. Podczas konferencji goście mieli także niepowtarzalną okazję skosztowania kulinarnych popisów szefa kuchni restauracji Polanka. Wielu z nich już zadeklarowało, że z pewnością wrócą do Polanki, by móc ponownie skorzystać z oferowanych przez restaurację pyszności. A z kartą „Podkarpackie z wyższej półki” będzie to możliwe po niższej cenie. Rabaty Hotel Polanka oferuje nie tylko na dania restauracyjne, ale również na wspomniane noclegi oraz strefę relaksu i wypoczynku.

DSC 0056

Pierwsze karty systemu już ruszyły w region. Ile czasu będą potrzebowali organizatorzy, by objąć systemem turystów z całej Polski? Jest duża szansa, by trwający sezon urlopowy umożliwił szybkie wykonanie tego zadania.

Kartę można kupić on-line wypełniając formularz na stronie www.podkarpackakarta.pl bądź u dowolnego z Partnerów.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z atrakcji Podkarpacia!

Projekt "Podkarpackie z wyższej półki" jest współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej,

 

 ksuPosiadamy rejestrację w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na świadczenie usług informacyjnych, szkoleniowych i doradczych o charakterze ogólnym w ramach KSU dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. nr ośrodka KSU 09/10/2005/170

 

iso Posiadamy Certyfikat Systemu Jakości Nr 228/5/SZJ/2015 wydany przez ZETOM-CERT Sp. z o.o. (PN-EN ISO 9001:2009)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

unia-belka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego