Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /index.php:457) in /libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /index.php:457) in /libraries/joomla/session/session.php on line 532
Bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji dla przedsiębiorców i pracowników MŚP z subregionu krośnieńskiego”

Bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji dla przedsiębiorców i pracowników MŚP z subregionu krośnieńskiego”

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku oraz Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie, zapraszają na bezpłatne webinarium „Fundusze Europejskie na podniesienie kompetencji i kwalifikacji dla przedsiębiorców i pracowników MŚP z subregionu krośnieńskiego”.

 

Webinarium odbędzie się 28 października 2020 r. od 09:00 do 09.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.


Zgłoszenia przyjmowane są do 27 października 2020 r. do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (28 października 2020 r.).  


W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.


Webinarium skierowane jest do właścicieli i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z subregionu krośnieńskiego (powiaty: miasto Krosno, krośnieński, jasielski, brzozowski, sanocki, leski, bieszczadzki i strzyżowski), którzy mogą otrzymać nawet do 80% dofinansowania na szkolenia pracowników w ramach projektu „Podmiotowy System Finansowania Usług Rozwojowych - subregion "SK", realizowanego przez Podkarpacką Izbę Gospodarczą.

 

Program webinarium:
1.    Kto może uzyskać dofinansowanie, grupy priorytetowe.
2.    Wysokość wsparcia.
3.    Etapy ubiegania się o dofinansowanie.
4.    Nabór wniosków.


Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

 

Organizator webinarium:
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku
ul. Rynek 18, 38-500 Sanok
tel.: 798 771 215, 798 771 640
e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 ksuPosiadamy rejestrację w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na świadczenie usług informacyjnych, szkoleniowych i doradczych o charakterze ogólnym w ramach KSU dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw. nr ośrodka KSU 09/10/2005/170

 

iso Posiadamy Certyfikat Systemu Jakości Nr 228/5/SZJ/2015 wydany przez ZETOM-CERT Sp. z o.o. (PN-EN ISO 9001:2009)


---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

unia-belka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013

Inwestujemy w rozwój województwa podkarpackiego